Nenechte se českými mobilními operátory diskriminovat a plaťte za telekomunikační služby až o 64 % méně než drtivá většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Sjednání podpultového mobilního tarifu je nyní levnější

Sjednání podpultového mobilního tarifu je nyní levnější. Snížili jsme cenu za sjednání retence pro samostatné telefonní číslo z 1.275 Kč na 1.210 Kč. Ceník množstevní a za přetahovačky zůstává stejný. Důvodem je optimalizace práce. Cena samozřejmě stále vč. DPH.
 
 

NETIO.CZ webhosting

 

Stehně jako se vyvíjí telekomunikační trh, přizpůsobujeme a tedy vyvíjíme se i my. Stále si držíme 100% úspěšnost při sjednávání přetahovaček i retencí, stále se nenašel první náš klient, u kterého by to nevyšlo. Co slibujeme, dodržujeme!
 
Například sleva 40 až 50 % na tarif u T-Mobile z Vaší strany je pořád bez závazku, avšak ze strany mobilního operátora T-Mobile s dodržením ceny na dobu 5 let. Žádné „až”, ale „striktně”! A co nyní umíme navíc, ačkoli o tom běžně nepíšeme, je možnost při zavázání se na dva roky získání výrazných slev na hardware. Toto za pouze 1/4 podíl. To znamená, že pokud Vám sjednáme slevu na telefon např. 2.000 Kč, poplatek za toto sjednání je 500 Kč (čili jedna čtvrtina). V přímé nabídce na webu tuto možnost neuvidíte, můžete si o ni napsat nebo říci přímo. 2.000 Kč lze získat s tarifem Můj svobodný tarif M a 15 GB. S tarifem SD jdou 3.000 Kč, s tarifem HD 4.000 Kč a s MAXem dokonce 5.000 Kč.
 
Nadále platí, že pokud si přes nás sjednáte tarif u toho kterého mobilního operátora, investice se Vám vrátí dříve než za 4 měsíce a pak už jen výrazně šetříte. Kolik? O tom se dočtete např. ZDE. Proto si vyberte z naší hlavní stránky tarif vhodný právě pro Vás, budeme se Vám ochotně věnovat. Od dnešního dne, tedy 28.5.2021 levněji.
 
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci

 

Mohlo by Vás také zajímat...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *