Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 61,5 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Sjednání podpultového mobilního tarifu je nyní levnější

Sjednání podpultového mobilního tarifu je nyní levnější. Snížili jsme cenu za sjednání retence pro samostatné telefonní číslo z 1.275 Kč na 1.210 Kč. Ceník množstevní a za přetahovačky zůstává stejný. Důvodem je optimalizace práce. Cena samozřejmě stále vč. DPH.
 
 

NETIO.CZ webhosting

 

Stehně jako se vyvíjí telekomunikační trh, přizpůsobujeme a tedy vyvíjíme se i my. Stále si držíme 100% úspěšnost při sjednávání přetahovaček i retencí, stále se nenašel první náš klient, u kterého by to nevyšlo. Co slibujeme, dodržujeme!
 
Například sleva 40 až 50 % na tarif u T-Mobile z Vaší strany je pořád bez závazku, avšak ze strany mobilního operátora T-Mobile s dodržením ceny na dobu 5 let. Žádné „až”, ale „striktně”! A co nyní umíme navíc, ačkoli o tom běžně nepíšeme, je možnost při zavázání se na dva roky získání výrazných slev na hardware. Toto za pouze 1/4 podíl. To znamená, že pokud Vám sjednáme slevu na telefon např. 2.000 Kč, poplatek za toto sjednání je 500 Kč (čili jedna čtvrtina). V přímé nabídce na webu tuto možnost neuvidíte, můžete si o ni napsat nebo říci přímo. 2.000 Kč lze získat s tarifem Můj svobodný tarif M a 15 GB. S tarifem SD jdou 3.000 Kč, s tarifem HD 4.000 Kč a s MAXem dokonce 5.000 Kč.
 
Nadále platí, že pokud si přes nás sjednáte tarif u toho kterého mobilního operátora, investice se Vám vrátí dříve než za 4 měsíce a pak už jen výrazně šetříte. Kolik? O tom se dočtete např. ZDE. Proto si vyberte z naší hlavní stránky tarif vhodný právě pro Vás, budeme se Vám ochotně věnovat. Od dnešního dne, tedy 28.5.2021 levněji.
 
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci

 

Mohlo by Vás také zajímat...

1 Komentář

  1. Martin Böhm napsal:

    Místní diskuze byla vzhledem ke stáří článku již uzavřena. Pokud máte zájem o zprostředkování výhodnějších telekomunikačních podmínek, přejděte na hlavní stránku mojeretence.cz SEM, kde najdete aktualizovanou nabídku. No a pokud byste přeci jen rádi do diskuze něco za sebe ještě dodali, můžete vždy použít naše fórum ZDE. Pro podrobnosti přejděte SEM. Děkujeme za pochopení s spolupráci.