Nenechte se českými mobilními operátory diskriminovat a plaťte za telekomunikační služby až o 64 % méně než drtivá většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Oprávněné osoby mojeretence.cz

Provozovatel a obchodní ředitel

 

Martin M. Böhm

 

Profilové foto Martin Böhm

ICT technik & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor a kritik. V rámci mojeretence.cz funguje jako B2C řešitel zákaznických požadavků.
 
 

 
 

Informátor Vodafone, poradce

 

David Ponížil

 

Profilové foto Martin Böhm

Telekomunikační poradce, bývalý specialista prodeje Vodafone, programátor CNC, historik, gastronom a gurmán. Pro mojeretence.cz funguje jako informátor – napojení na vysoký management Vodafone, pravidelný zprostředkovatel informací.
 
 
 

 
 

Informátorka T-Mobile, poradkyně

 

Martina Böhmová

 

Profilové foto Martin Böhm

Telekomunikační poradkyně, pedagožka (matematika, výpočetní technika), copywriterka, korektorka, koordinátorka, kontrolorka kvality servisu a špion v T-Mobile. Pro mojeretence.cz funguje jako informátorka – napojení na střední management T-Mobile, zprostředkovatelka informací.
 
 
 

 
 

Obchodní a technické zaštítění

 

Profilové foto Martin Böhm

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Výpis z obchodního rejstříku .
 

Provozní doba mojeretence.cz je v pondělí – pátek mezi 11 – 16 hodinou.
 

Telefon: (+420) 774 888 774, e-mail: info[zavináč]ictx.cz, web: ICTX.CZ