Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 61,5 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Podpultové mobilní tarify T-Mobile bez provize / Moje akvizice

Převeďte si své číslo pod správu naší neziskové organizace, získejte podpultovou cenu za mobilní tarif na dobu neurčitou s možností tarif 1x měsíčně změnit, to bez jakéhokoli závazku, a nezaplaťte za to žádný jednorázový zprostředkovatelský poplatek. Jako bonus ke službě získáte navíc v rámci členství naší bezplatnou spotřebitelskou a právní ochranu.
 
 

Jednodušší, levnější, rychlejší – Moje akvizice

 
Naše nezisková organizace ETIQ.CZ, z.s. spravuje u mobilních operátorů T-Mobile a Vodafone tzv. hromadné zákaznické účty čítající k datu aktualizace této nabídky celkem 91 služeb. Díky tomu jsme schopni retenční, přetahovací a dokonce ještě vyšší slevy (až 61,5 %) sjednávat bez nutnosti jakéhokoli dohadování s operátorem a tedy i placení nám jinak běžné za takové sjednání provize. Níže si jednoduše poklikem na obrázek vyberte z tarifů T-Mobile.
 
ETIQ 1 GB PlusETIQ 4 GB PlusETIQ 6 GB Plus

ETIQ 8 GB PlusETIQ 12 GB PlusETIQ Neomezeně XL

ETIQ Neomezeně 5G LETIQ Neomezeně 5G XLETIQ Neomezeně 5G XXL
 
 

Nikoli nově naše, ale stále Vaše

 
Ačkoli se Vaše číslo při této možnosti vloží pod zákaznický účet spravovaný naší neziskovou organizací, zůstává nadále ve Vašem výhradním držení. To znamená, že při převodu čísla mezi sebou podepisujeme jednoduchou dohodu stvrzující, že číslo se službou zůstává ve Vašem výhradním držení, stejně tak jako zůstává ve Vašem výhradním držení za jeho využívání odpovědnost. Naše role je zde jen zprostředkovávající, tzn. že Vám pouze zajišťujeme slevu obdobnou jako při zprostředkovávání standardní služby MojeRetence.CZ uvedenou na hlavní stránce webu (přesněji níže). Držení čísla máte podpisem dohody právně ošetřené.
 
 

Jak konkrétně to celé funguje

 
Bez dalšího zbytečného textu uvedeme v bodech postup, jak to funguje:
 

#. Vaše mobilní číslo je převedeno pod hromadný zákaznický účet spravovaný naší neziskovou organizací ETIQ.CZ, z.s., jež je zároveň provozovatelem tohoto webu
#. Při převodu mobilního čísla se službou podepisujeme tyto jednoduché přihlášky v závislosti na Vaší volbě mobilního tarifu
#. Na rozdíl od běžného sjednání retence neplatíte zprostředkovatelský poplatek
#. Posíláte pouze vratnou zálohu odpovídající výši dvou základních měsíčních paušálů a jednorázový 500 Kč manipulační poplatek
#. Číslo včetně zálohy Vám vrátíme / přepíšeme zpět do 30 dnů kdykoli od podání případné výpovědi, jakmile / pokud budete chtít skončit

 
To celé znamená, že služby spravované naší neziskovou organizací (ETIQ.CZ, z.s.) jsou vždy naprosto bez závazku, okamžitě vypověditelné, do 30 dnů od případného projevení Vašeho zájmu o ukončení vratné včetně celé poslané zálohy. Pokud se tedy rozhodnete v budoucnu cokoli změnit (například tarif, což v tomto případě lze), díky jednoduchosti věci to provedeme bez zbytečného prodlení. Tento proces je na rozdíl od sjednávání služby Moje retence 100% jistý, s žádným mobilním operátorem při něm nevyjednáváme, je to jen otázka Vašeho zájmu a naší společné následné domluvy. Vaše mobilní číslo vracíme, až nebo pokud si to budete přát, formou předání Vám kódu OKU, kterým si jej už převedete, kamkoli budete chtít.
 
 

Jak je to s platbami za služby

 
Takřka stejně jako běžně. Bude Vám chodit do e-mailové schránky přímo od mobilního operátora, eventuálně zprostředkovaně od nás, pravidelně měsíční vyúčtování, které uhradíte v termínu bankovním převodem, inkasem nebo složenkou. Rozdíl je pouze v ceně za Vámi zvolený tarif a v tom, že na hlavičce není uvedeno jako plátce Vaše jméno, nýbrž námi zprostředkovávaný smluvní dodavatel služby. Tak jednoduché to je, Vy se nemusíte nadále vůbec o nic starat, jen využíváte námi dodanou službu za podpultovou cenu.
 
 

Sledujte nás také na sociálních sítích

 
Využíváte-li Zuckerbergovu obchodní síť Facebook, můžete nás sledovat i tam, a to jak na facebookové stránce s názvem MojeRetence.CZ ZDE, tak ve skupině Podpultové mobilní TARIFY ZDE čítající k 1. červnu 2022 téměř 1,1 tis. členů. Právě na Facebooku se vždy nejdříve dozvíte vše aktuální u nás na MojeRetence.CZ, kde Vám v rámci možností také můžeme na Vaše případné dotazy reagovat.
 
 

Nic nehledejte, rovnou objednejte