Nenechte se českými mobilními operátory diskriminovat a plaťte za telekomunikační služby až o 64 % méně než drtivá většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Všechny podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile

Na této samostatné stránce si Vám dovolujeme učinit nabídku všech možných podpultových mobilních přetahovacích tarifů určených pro nové zákazníky T-Mobile.
 

Pokud zákazníkem T-Mobile již jste, vyberte si z nabídky tarifů tzv. retenčních ZDE, u kterých se už zvýhodněná cena fixuje standardně na dobu 5 let (u tarifů tzv. studentských na 2 roky).
 

Jednoduše si zvolte tarif níže, po kliknutí na příslušný obrázek vyplňte formulář a vyčkejte na odpověď. Pro stručný výběr možností včetně dalších mobilních operátorů klikněte SEM.
 
 

NETIO.CZ webhosting

 

Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku, načež po této době je možné a vhodné jej retenčně na delší dobu prodloužit. Jednorázová cena za zprostředkování služby je 300 Kč (v případě, že do 4 měsíců od sjednání služby využijete prodloužení, Vám těchto 300 Kč vrátíme). Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody. Poptat můžete ZDE.
(Poslední aktualizace cenové nabídky přetahovacích tarifů byla provedena 25.09.2021, 11:00.)
 

1 GB PLUS3 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS6 GB PLUS8 GB PLUS

12 GB PLUSNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ XXL

NEOMEZĚNĚ 5G LNEOMEZĚNĚ 5G XLNEOMEZĚNĚ 5G XXL

DATA 10 GB PLUSDATA NEOMEZENĚDATA NEOMEZENĚ 5G
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci