Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 61,5 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Všechny podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile

Na této samostatné stránce si Vám dovolujeme učinit nabídku všech možných podpultových mobilních přetahovacích tarifů určených pro nové zákazníky T-Mobile.
 

Pokud zákazníkem T-Mobile již jste, vyberte si z nabídky tarifů tzv. retenčních ZDE, u kterých se už zvýhodněná cena fixuje standardně na dobu 5 let (u tarifů tzv. studentských na 2 roky).
 

Jednoduše si zvolte tarif níže, po kliknutí na příslušný obrázek vyplňte formulář a vyčkejte na odpověď. Pro stručný výběr možností včetně dalších mobilních operátorů klikněte SEM.
 
 

NETIO.CZ webhosting

 

Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku, načež po této době je možné a vhodné jej retenčně na delší dobu prodloužit. Jednorázová cena za zprostředkování služby je 300 Kč (v případě, že do 4 měsíců od sjednání služby využijete prodloužení, Vám těchto 300 Kč vrátíme). Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody. Poptat můžete ZDE.
(Poslední aktualizace cenové nabídky přetahovacích tarifů byla provedena 11.05.2022, 10:13.)
 

1 GB PLUS3 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS6 GB PLUS8 GB PLUS

12 GB PLUSNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ XXL

NEOMEZĚNĚ 5G LNEOMEZĚNĚ 5G XLNEOMEZĚNĚ 5G XXL

DATA 10 GB PLUSDATA NEOMEZENĚDATA NEOMEZENĚ 5G
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci