Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Kontakt a zodpovědné osoby mojeretence.cz

Napište nám a my odpovíme

 
Můžete nás kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře. Prosíme, vyplňte správně své údaje, ať se Vám můžeme ozvat zpět. Reakční doba může být až 7 dnů. Pokud se neozveme, údaje nebyly zadány správně, zpráva nám z nějakého důvodu nepřišla, anebo nebyla relevantní. Kontaktovat nás můžete samozřejmě rovněž telefonicky, vizte kontakt a provozní doba. Telefonicky znamená hovorem, textové zprávy naše mobilní číslo nepřijímá.
 

Provozní doba

 
Naše provozní doba, pokud nenastane nějaký technický problém, je 24/7. Volat můžete kdykoli včetně víkendů, svátků a pozdních hodin. Při nedovolání se voláme na nepřijatý hovor nebo SMS na české číslo, jakmile je to možné, zpět.

 

„Ordinační” hodiny

 
Mějte, prosíme, na paměti, že nejsme standardní služba, nýbrž nezisková iniciativa s veřejně prospěšným zaměřením. Příjem z projektu mojeretence.cz nikoho z nás neživí, nýbrž putuje zejména na provoz a hlavní činnost organizace, vizte stanovy a směrnice. Úlohou mojeretence.cz je osvěta a pomoc klientům mobilních operátorů k nabytí co nejlevněji jimi poskytovaných služeb elektronických komunikací. Naše služby jsou nevymahatelné, vyhrazujeme si právo amorálně se chovajícím zájemcům poskytnutí služby odmítnout.
 
PONDĚLÍ: ADMINISTRATIVA
ÚTERÝ: 13:00 – 18:00
STŘEDA: 13:00 – 18:00
ČTVRTEK: 13:00 – 18:00
PÁTEK: ADMINISTRATIVA
SOBOTA: NEORDINUJME
NEDĚLE: NEORDINUJME
SVÁTKY: NEORDINUJME

 

Obecné dotazy

 
Vzhledem k naší vysoké vytíženosti nezvládáme písemně reagovat na obecné dotazy. Máte-li dotaz, na který nenalézáte na webu odpověď, obecným dotazům se věnujeme PO-PÁ mezi 18-20 hod. V případě nepřijetí / obsazenosti hovoru po SMS zavoláme na standardní české číslo zpět. Zároveň v souvislosti s obecnými dotazy nevedoucími k objednání služby se jednomu tazateli bezplatně věnujeme max. 15 minut měsíčně. Připravte si proto, prosíme, své otázky pečlivě dopředu. Delší čas je účtován dle Sazebníku služeb ZDE, vizte položka Poradenství… Děkujeme za pochopení.

 

Objednávky služeb

 
Objednání služeb je možné pouze prostřednictvím objednávkových formulářů.
 
Nabídka podpultových cen za mobilní služby u T-Mobile ZDE.
Nabídka podpultových cen za mob. služby u Vodafone ZDE.
Nabídka podpultových cen za mob. služby u O2 ZDE.
 
Sjednáváme slevy i na služby pevného internetu a kabelové televize. To individuálně a společně s alespoň jedním mobilním číslem. Pro dotaz použijte formulář níže.

 
 
Obecný formulář níže je určen pro dotazy obecného charakteru. Tj. pokud např. potřebujete poradit. V takovém případě jej, prosíme, vyplňte; jakmile se k Vaší zprávě dostaneme, můžeme se Vám věnovat. Reakce vzhledem k vysoké poptávce může trvat déle.
 
 

Obecný kontaktní formulář

 


   

  Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ uděluji souhlas ETIQ.CZ, z.s., jenž je provozovatelem webu mojeretence.cz, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovával ve formuláři mnou zadané základní osobní údaje i osobní údaje dodatečné sdělené v následné e-mailové nebo hlasové komunikaci. S tímto uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas mohu vzít kdykoliv zpět a to například zasláním mailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje ETIQ.CZ, z.s. Tlačítko Odeslat je funkční po zaškrtnutí políčka čtverečku výše.

  ————
   

  Poradenství, kontrola kvality, odpovědný provoz

   

  Martin M. Böhm (profil na LinkedIn.com)

   

  Profilové foto Martin Böhm

  Rehabilitační psycholog, datový analytik, futurolog, ICT admin. V rámci mojeretence.cz funguje jako B2C a B2B řešitel klientských požadavků. Předseda iniciativy ETIQ.CZ, z.s. a jednatel spol. ICTX.CZ, s.r.o.
   
   

   
   

  Poradenství, reklamace, stížnosti

   

  Martina Böhmová (profil na LinkedIn.com)

   

  Profilové foto Martin Böhm

  Telekomunikační poradkyně, pedagožka, copywriterka, korektorka a koordinátorka. Pro mojeretence.cz funguje jako informátorka – napojení na management mobilních operátorů, pravidelná zprostředkovatelka ověřených informací a na backoffice.
   
   
   

   
   

  Technické a obchodní zaštítění

   

  Logo ICTX.CZ, s.r.o. průhledné

  Poskytování služeb dle zaměření a specializací jednotlivých členů iniciativy. Výpis ze spolkového rejstříku
   

  Logo ICTX.CZ, s.r.o. průhledné

  Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Výpis z obchodního rejstříku
   

  Telefon: (+420) 774 888 774, e-mail: info[zavináč]etiq.cz, weby: ETIQ.CZ, ICTX.CZ

   
   

  Najdete nás také na Facebooku

   
  To v rámci FB stránky mojeretence.cz, kde se dozvíte novinky, ke kterým jsou možné diskuze, anebo FB skupiny Podpultové mobilní tarify, kde se dozvíte nejen novinky, ke kterým jsou možné diskuze, ale můžete zde i sami pokládat své dotazy, kterým se můžeme věnovat. Navštivte rovněž náš zpravodajský projekt DuchDoby.CZ (FB stránka DuchDoby.CZ).
   
   

  (Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 05.06.2024, 22:05.)