Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 61,5 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Podpultové mobilní retenční tarify O2 / Moje retence

Jelikož s O2 nemáme dobré zkušenosti, tohoto mobilního operátora nedoporučujeme. Pochopitelně jeho retenční ani přetahovací tarify nezprostředkováváme. Nechcete si raději vybrat něco od T-Mobile? Přechod od O2 k T-Mobile je snadný, rádi Vám pomůžeme.
 
 

Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku, načež po této době je možné a vhodné jej retenčně na delší dobu prodloužit. Jednorázová cena za zprostředkování služby je 300 Kč, které Vám v případě do 4 měsíců využití následné služby Moje retence vrátíme. Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody. např. bezplatně více dat.
 

1 GB PLUS2 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS6 GB PLUS7 GB PLUS

10 GB PLUSNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ 2XL

NEOMEZĚNĚ 3XLNEOMEZĚNĚ 4XLNEOMEZĚNĚ 5XL
 

(Poslední aktualizace cenové nabídky přetahovacích tarifů byla provedena 14.11.2022, 23:00.)
 
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci