Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Podpultové tarify O2 / Moje retence

Ať už jste, anebo dosud nejste klientem mobilního operátora O2, jednoduše si vyberte svůj nový mobilní tarif za podpultovou měsíční cenu níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář, my se Vám brzy ozveme a vše zařídíme.
 
 

Podpultové mobilní tarify O2

 

Podpultový tarif O2 je z Vaší strany vždy bez závazku a sjednává se na dobu neurčitou. Pro zjištění ceny za aktivaci rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Poptat můžete ZDE nebo opět klikem na obrázek níže.

 
 

podpultový tarif NEO+ Bílýpodpultový tarif NEO+ Modrýpodpultový tarif NEO+ Bronzový

podpultový tarif NEO+ Stříbrnýpodpultový tarif NEO+ Zlatýpodpultový tarif NEO+ Platinový

podpultový tarif YOU 10 GB datpodpultový tarif YOU Neomezená datapodpultový tarif YOU Neomezená data 5G
 

Není co více uvést. Jednoduše objednáte tarif, my jej zprostředkujeme a to je vše.
 
 

Nevybrali jste si? Možná Vodafone bude lepší?

 
Celkem dost lidí O2 odmítá zejména kvůli své z velké trojky nejhorší v ČR pověsti a víte co? Rozumíme tomu. Jako alternativu O2 můžete zvolit levnější než T-Mobile Vodafone.
 
Možná Vodafone bude lepší?
 
 

Nechcete Vodafone? Tak už jedině T-Mobile

 
Když ne O2 ani Vodafone, tak snad si vyberete z nabídky současného největšího mobilního operátora u nás T-Mobile. Naše podpultovky T-Mobile si zobrazíte i objednáte ZDE.
 
Možná T-Mobile bude lepší?
 
 
mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci
 
 

Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 10.06.2024, 14:45.