Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Podpultové mobilní retenční tarify O2 / Moje retence

Pokud již jste stávajícím zákazníkem O2, jednoduše si vyberte tarif níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář a my se Vám brzy ozveme. Pokud klientem O2 ještě nejste, nevadí. Vyberte si tarif i tak. Může to trvat trošku déle, ale zařídíme to také.
 
 

Podpultové mobilní retenční tarify O2

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku a sjednává se na dobu neurčitou. Pro zjištění ceny za zprostředkování rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Poptat můžete ZDE nebo opět klikem na obrázek níže.
 

NEO+ BílýNEO+ BronzovýNEO+ Stříbrný

NEO+ ZlatýNEO+ PlatinovýNEO+ Diamantový

YOU 10 GB datYOU Neomezená dataYOU Neomezená data 5G
 

Není co více uvést. Jednoduše objednáte tarif, my jej zprostředkujeme a to je vše.
 
 

Nevybrali jste si? Co zvážit možnosti T-Mobile?

 
Pokud jste stávajícím zákazníkem O2 a nevyhovuje Vám žádný z jeho retenčních tarifů, přejít k T-Mobile je snadné. Úplnou nabídku tarifů si zobrazíte kliknutím na růžový obrázek níže nebo SEM. Pokud ale již jste zákazníkem T-Mobile, pak je možné si vybrat ZDE.
 
Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile
 
 
mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci
 
 

Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 19.02.2024, 12:12.