Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Podpultové mobilní retenční tarify T-Mobile / Moje retence

Jste paušálním klientem T-Mobile? Vyberte si svůj nový tarif níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář a my se Vám brzy ozveme.
 

Pokud jste klientem jiného mobilního operátora, nevadí. Vyberte si ZDE z nabídky podpultových mobilních tarifů přetahovacích, my za Vás vyřídíme převod k T-Mobile a po 3 měsících se na tuto stránku s nabídkou podpultových mobilních retenčních tarifů můžete vrátit, načež tady si vyberete prodloužení tarifu nebo tarif jiný se slevou dlouhodobou.
 
 

Podpultové mobilní retenční tarify T-Mobile

 

Tarif je bez závazku. Pro zjištění ceny za zprostředkování rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody, např. bezplatně více dat.

 
 

Neomezené volání, SMS a balíček dat

 
Ačkoli tyto minutově i SMS neomezené tarify obsahují balíček dat, lze u nich po vyčerpání aktivovat službu Pořád online umožňující připojení k internetu do konce účetního období zpomaleně 256 Kb/s. Na videa to není, na prohlížeč a „socky” to však dostačuje.
 
1 GB PLUS2 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS7 GB PLUS10 GB PLUS
 
 

Neomezené volání, SMS i data

 
Tyto tarify jsou neomezené už i datově. Některé mají po vyčerpání základního balíčku pouze omezenou rychlost internetu. Množství tu ale skutečně řešit netřeba. I na videa může stačit se 3 Mb/s tarif Neomezeně L. Pro jistotu nicméně sáhněte po Neomezeně XL.
 
NEOMEZENĚ LNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ 2XL

NEOMEZĚNĚ 3XLNEOMEZĚNĚ 4XLNEOMEZĚNĚ 5XL
 
 

Tarify pro studenty do 26 let včetně

 
Takzvané studentské tarify pro mladé umíme případně sjednat i nestudentům.
 
Student PlusStudent neomezeněStudent neomezeně XL
 
 

Ryze datové tarify bez neomezeného volání a SMS

 
Tyto tarify neobsahující žádné volné minuty ani SMS jsou určeny pouze pro datování. Nejlépe se uplatní jako náhrada pevného připojení. Proto je jejich cena nižší. Potřebujete-li si nicméně přes to občas zavolat, doporučujeme k nim některou ze služeb Odorik.
 
Internet 12 GBInternet neomezeněInternet neomezeně XL
 
 

Ještě lepší ceny pro střední a větší firmy

 
Pokud máte IČO a měsíční útratu u T-Mobile po slevách alespoň 2.000 Kč, napište nám přes kontaktní formulář. Umíme ceny nastavit ještě níže. I pro firmu o 10 nebo třeba i 100 číslech sjednáme mnohem lepší podmínky než zástupce mobilního operátora!
 
 
mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci
 
 

Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 02.04.2024, 21:50.