Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 61,5 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Podpultové mobilní retenční tarify T-Mobile / Moje retence

Pokud již jste stávajícím zákazníkem T-Mobile, jednoduše si vyberte tarif níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář a my se Vám brzy ozveme.
 

Pokud zákazníkem T-Mobile ještě nejste, máte prozatím jiného mobilního operátora, nevadí. Vyberte si ZDE z nabídky podpultových mobilních tarifů přetahovacích, my za Vás zařídíme převod k T-Mobile a po 3 měsících se na tuto stránku s nabídkou podpultových mobilních retenčních tarifů můžete vrátit, načež tady si vyberete tarif se slevou dlouhodobou.
 
 

Podpultové mobilní retenční tarify T-Mobile

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku. Pro zjištění ceny za zprostředkování rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody, např. bezplatně více dat.
 

1 GB PLUS2 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS7 GB PLUS10 GB PLUS

NEOMEZENĚ LNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ 2XL

NEOMEZĚNĚ 3XLNEOMEZĚNĚ 4XLNEOMEZĚNĚ 5XL

Student PlusStudent neomezeněStudent neomezeně XL

Internet 12 GBInternet neomezeněInternet neomezeně XL
 

Takzvané studentské tarify umíme sjednat samozřejmě i nestudentům. Zvolte si tarif výše, po kliknutí na příslušný obrázek vyplňte formulář a vyčkejte na odpověď.
 
(Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 04.03.2023, 10:20.)
 
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci