Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Podpultové tarify T-Mobile / Moje retence

Ať už jste, anebo dosud nejste klientem mobilního operátora T-Mobile, jednoduše si vyberte svůj nový mobilní tarif za podpultovou měsíční cenu níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář, my se Vám brzy ozveme a vše zařídíme.
 
 

Podpultové mobilní tarify T-Mobile

 

Podpultový tarif T-Mobile je bez závazku a na dobu neurčitou. Pro zjištění ceny za aktivaci rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Poptat můžete ZDE nebo opět klikem na obrázek níže. Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody, např. bezplatně více dat.

 
 

Neomezené volání, SMS a balíček dat

 
Ačkoli tyto minutově i SMS neomezené mobilní tarify obsahují balíček dat, lze u nich po jejich vyčerpání aktivovat službu Pořád online umožňující základní připojení k internetu do konce účetního období zpomaleně rychlostí 256 Kb/s. Na videa ani pohodlné prohlížení webů to není, na „socky”, komunikátory a navigaci to však dostačuje.
 
podpultový tarif Next 1 GBpodpultový tarif Next 5 GBpodpultový tarif Next 12 GB

 
 

Neomezené volání, SMS i data

 
Tyto tarify jsou neomezené už i datově. Některé mají po vyčerpání základního balíčku pouze omezenou rychlost internetu. Množství tu ale skutečně řešit netřeba. I na videa může stačit s 8 Mb/s tarif Next Neomezeně L. Pro jistotu nicméně sáhněte po Neomezeně XL.
 
podpultový tarif podpultový tarif Next Neomezeně Lpodpultový tarif podpultový tarif Next Neomezeně XLpodpultový tarif podpultový tarif Next Neomezeně 2XL

podpultový tarif Next Neomezeně 3XLpodpultový tarif Next Neomezeně 4XLpodpultový tarif Next Neomezeně 5XL
 
 

Tarify pro „mladé” do 26 let včetně

 
Takzvané tarify pro mladé umíme sjednat i starším, s námi na věku nezáleží..
 
podpultový tarif NextU 12 GBpodpultový tarif NextU neomezeněpodpultový tarif NextU neomezeně XL
 
 

Ryze datové tarify bez neomezeného volání a SMS

 
Tyto tarify neobsahující žádné volné minuty ani SMS jsou určeny pouze pro datování. Nejlépe se uplatní jako náhrada pevného připojení. Proto je jejich cena nižší. Potřebujete-li si nicméně přes to občas zavolat, doporučujeme k nim některou ze služeb Odorik.
 
podpultový tarif Next Internet 12 GBpodpultový tarif Next Internet neomezeněpodpultový tarif Next Internet neomezeně XL
 
 

Ještě lepší ceny pro střední a větší firmy

 
Pokud máte IČO a měsíční útratu u T-Mobile po slevách alespoň 2.000 Kč, napište nám přes kontaktní formulář. Umíme ceny nastavit ještě níže. I pro firmu o 10 nebo třeba i 100 číslech sjednáme mnohem lepší podmínky než zástupce mobilního operátora!
 
 
mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci
 
 

Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 09.07.2024, 20:20.