Nenechte se českými mobilními operátory diskriminovat a plaťte za telekomunikační služby až o 64 % méně než drtivá většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Formulář – Moje retence T-Mobile (tarify bez limitu dat)

Tento formulář slouží k výběru a objednání tzv. podpultového retenčního tarifu s neomezeným voláním, SMS i obsahem dat. K těmto tarifům je možné získat 3.000 – 7.000 Kč dotaci na telefon nebo jiné zařízení. V případě zájmu o dotaci si zvolte v roletce tarif s dotací.
 
 

Co znamená „Moje retence T-Mobile”?

 

Služba Moje retence T-Mobile znamená zprostředkování tzv. podpultové ceny stávajícímu paušálnímu zákazníkovi mobilního operátora T-Mobile na dobu 5 let. Jste stávajícím paušálním zákazníkem T-Mobile? Pokud ne, je nutné se paušálním zákazníkem T-Mobile nejprve stát. Budete-li potřebovat s tímto pomoci, kontaktujte nás napřímo e-mailem.
 
 

Podmínky sjednání retenční nabídky

 

Jednorázová odměna za službu sjednání retenční nabídky T-Mobile je závislá na zvoleném tarifu, jenž si vyberete v roletce níže, načež tato je za jedno telefonní číslo (množstevní slevy si zobrazíte ZDE). Sjednání uvedené měsíční ceny za tarif garantujeme, jinak obratem vracíme peníze, popřípadě po dohodě s Vámi se dohodneme na alternativě. V případě zájmu pouze vyplňte níže formulář a my Vás následně budeme kontaktovat s podrobnostmi.
 
 

Vyplňte a odešlete následující formulář

      

    Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ uděluji souhlas ETIQ.CZ, z.s., jenž je provozovatelem webu mojeretence.cz, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovával ve formuláři mnou zadané základní osobní údaje i osobní údaje dodatečné sdělené v následné e-mailové nebo hlasové komunikaci. S tímto uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas mohu vzít kdykoliv zpět a to například zasláním mailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje ETIQ.CZ, z.s. Tlačítko Odeslat je funkční po zaškrtnutí políčka čtverečku výše.

    ————
     

    Děkujeme, že jste projevili zájem a našli si čas na získání výhodnějších telekomunikačních podmínek, které jsou v některých okolních státech samozřejmé jako běžné a že svým zájmem přispíváte ke zespravedlnění českého telekomunikačního trhu. Aktuální možnosti retenčních a přetahovacích nabídek, kterých lze dosáhnout a které některé Vám vyjednáváme, se dozvíte z pravidelně aktualizované stránky ZDE. Za tým mojeretence.cz Martin Böhm.