Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 68,4 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Formulář Moje retence T-Mobile (mobilní tarify s limitem dat)

Tento formulář slouží k objednání podpultového mobilního retenčního tarifu s neomezeným voláním, SMS a zvoleným objemem dat. K těmto tarifům nelze sjednat slevu na telefon, tu lze získat jen k tarifům bez limitu dat. Pro neomezený tarif s telefonem přejděte SEM.
 
 

Co znamená „Moje retence T-Mobile”?

 

Služba Moje retence T-Mobile znamená zprostředkování tzv. podpultové ceny stávajícímu klientovi mobilního operátora T-Mobile. Jste stávajícím klientem operátora T-Mobile? Pokud ano, můžete pokračovat níže do formuláře. Pokud ale stávajícím klientem T-Mobile ještě nejste, je nutné se jím nejprve stát. To případně vyřešíte ZDE.
 
 

Podmínky sjednání retenční nabídky

 

Kolik to bude stát? Záleží na tom, co a pro kolik čísel si ve formuláři níže vyberete (množstevní slevy zobrazíte ZDE). Sjednání garantujeme, jinak obratem vracíme peníze, případně Vám nabídneme vhodnou alternativu. Tak jak? Jdeme tedy na to? Vyplňte níže formulář a my Vás následně budeme kontaktovat se zahájením postupu.
 
 

Vyplňte a odešlete následující formulář

 
     

    Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ uděluji souhlas ETIQ.CZ, z.s., jenž je provozovatelem webu mojeretence.cz, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovával ve formuláři mnou zadané základní osobní údaje i osobní údaje dodatečné sdělené v následné e-mailové nebo hlasové komunikaci. S tímto uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas mohu vzít kdykoliv zpět a to například zasláním mailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje ETIQ.CZ, z.s. Tlačítko Odeslat je funkční po zaškrtnutí políčka čtverečku výše.

    ————
     

    Děkujeme, že jste projevili zájem a našli si čas na získání výhodnějších telekomunikačních podmínek, které jsou v některých okolních státech samozřejmé jako běžné a že svým zájmem přispíváte ke zespravedlnění českého telekomunikačního trhu. Aktuální možnosti retenčních a přetahovacích nabídek, kterých lze dosáhnout a které některé Vám vyjednáváme, se dozvíte z pravidelně aktualizované stránky ZDE. Za tým mojeretence.cz Martin Böhm.