Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Podpultové tarify Vodafone / Moje retence

Ať už jste, anebo dosud nejste klientem mobilního operátora Vodafone, jednoduše si vyberte svůj nový mobilní tarif za podpultovou měsíční cenu níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář, my se Vám brzy ozveme a vše zařídíme.
 
 

Podpultové mobilní tarify Vodafone

 

Podpultový tarif Vodafone je z Vaší strany vždy bez závazku a na dobu neurčitou. Pro zjištění ceny za aktivaci rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Poptat můžete ZDE nebo opět klikem na obrázek níže.

 
 

Neomezené volání, SMS a balíček dat

 
Cílíte na cenu? Jeden z těchto tří minutově a SMS neomezených podpultových tarifů Vodafone by Vám mohl vyhovovat. Pokud ne, sjeďte níže a vyberte si z tarifů s daty neomezenými.
 
podpultový tarif Red Basic Litepodpultový tarif Red Basicpodpultový tarif Red Basic+
 
 

Neomezené volání, SMS i data

 
Tyto tarify jsou neomezené už i datově. Základní Red Basicy u nás nehledejte. Basic s rychlostí 2 Mb/s je pomalý a oproti Super levnější měsíčně jen o 7 Kč a Basic+ s rychlostí 4 MB/s je podpultově dokonce dražší, což prostě nedává smysl. Vyberte si z následujících tří.
 
podpultový tarif Neomezený Superpodpultový tarif Neomezený Super+podpultový tarif Neomezený Premium 5G
 
 

Nevybrali jste si? Možná O2 bude lepší?

 
Nelíbí se žádný z podpultových mobilních tarifů Vodafone? Ani se Vám nedivíme. Totiž O2 umí jít s cenami ještě mnohem níže. Třeba alternativa Vodafone tarifu Super, v podstatě stejný O2 NEO+ Stříbrný v kombinaci s bezplatnou Air Bank, vyjde měsíčně prostřednictvím naší služby mojeretence.cz na 305 Kč. Naše podpultovky O2 si zobrazíte i objednáte ZDE.
 
Možná O2 bude lepší?
 
 

Nechcete O2? Tak už jedině T-Mobile

 
Když ne Vodafone ani O2, naše podpultovky T-Mobile si zobrazíte i objednáte ZDE.
 
Možná T-Mobile bude lepší?
 
 
mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci
 
 

Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 17.05.2024, 23:53.