Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 68,4 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Podpultové mobilní retenční tarify Vodafone / Moje retence

Pokud již jste stávajícím zákazníkem Vodafone, jednoduše si vyberte tarif níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář a my se Vám brzy ozveme. Pokud ještě stávajícím zákazníkem Vodafone nejste, ale máte zájem o některý z níže jeho uvedených podpultových mobilních retenčních tarifů, nejprve k Vodafone přejděte na libovolnou standardní nabídku a ozvěte se nám od přechodu za dva měsíce, kdy už bude možné tarif sjednat.
 
 

Podpultové mobilní retenční tarify Vodafone

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku a sjednává se na dobu neurčitou. Jedinou podmínkou pro získání některého z tarifů je být alespoň dva měsíce stávajícím paušálním zákazníkem Vodafone, respektive mít u Vodafone včas (ve splatnosti) uhrazeny alespoň dvě faktury. Pro zjištění ceny za zprostředkování rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Poptat můžete ZDE nebo opět klikem na obrázek níže.
 

Red BasicNeomezený BasicNeomezený Basic+

Neomezený SuperNeomezený Super+Neomezený Premium 5G
 

Není co více uvést. Jednoduše objednáte tarif, my jej zprostředkujeme a to je vše.
 
 

Nevybrali jste si? Možná T-Mobile bude lepší?

 
Pokud jste stávajícím zákazníkem Vodafone a nevyhovuje Vám žádný z jeho retenčních tarifů, přejít k T-Mobile je snadné. Úplnou nabídku tarifů si zobrazíte kliknutím na růžový obrázek níže nebo SEM. Pokud ale již jste zákazníkem T-Mobile, pak je možné si vybrat ZDE.
 
Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile
 
 
mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci
 
 

Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 11.09.2023, 17:54.