Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile / Moje přetahovačka

Nejste klientem mobilního operátora T-Mobile? Vyberte si svůj nový tarif níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář a my se Vám brzy ozveme.
 

Pokud klientem T-Mobile již jste, vyberte si ZDE z nabídky podpultových mobilních tarifů retenčních, u kterých se zvýhodněná cena fixuje na dobu neurčitou.
 
 

Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile

 

Tarif je bez závazku, načež po čtyřech měsících je možné a vhodné jej retenčně prodloužit na dobu neurčitou. Jednorázová cena za zprostředkování služby je 300 Kč, které Vám v případě do 6 měsíců využití následné služby Moje retence vrátíme. Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody. např. bezplatně více dat.

 
 

Vyberte si svůj přetahovací tarif

 

1 GB PLUS2 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS6 GB PLUS7 GB PLUS

10 GB PLUSNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ 2XL

NEOMEZĚNĚ 3XLNEOMEZĚNĚ 4XLNEOMEZĚNĚ 5XL
 
 

Ještě lepší ceny pro střední a větší firmy

 
Pokud máte IČO a měsíční útratu u T-Mobile po slevách alespoň 2.000 Kč, napište nám přes kontaktní formulář. Umíme ceny nastavit ještě níže. I pro firmu o 10 nebo třeba i 100 číslech sjednáme mnohem lepší podmínky než zástupce mobilního operátora!
 
 
mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci
 
 

Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 05.05.2024, 13:40.