Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 61,5 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile / Moje přetahovačka

Pokud ještě nejste zákazníkem T-Mobile, jednoduše si vyberte tarif níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář a my se Vám brzy s pokyny ozveme.
 

Pokud zákazníkem T-Mobile již jste, vyberte si ZDE z nabídky podpultových mobilních tarifů retenčních, u kterých se zvýhodněná cena fixuje standardně na dobu 5 let.
 
 

Podpultové mobilní přetahovací tarify T-Mobile

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku, načež po této době je možné a vhodné jej retenčně na delší dobu prodloužit. Jednorázová cena za zprostředkování služby je 300 Kč, které Vám v případě do 4 měsíců využití následné služby Moje retence vrátíme. Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody. např. bezplatně více dat.
 

1 GB PLUS2 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS6 GB PLUS7 GB PLUS

10 GB PLUSNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ 2XL

NEOMEZĚNĚ 3XLNEOMEZĚNĚ 4XLNEOMEZĚNĚ 5XL
 

(Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 04.03.2023, 10:20.)
 
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci