Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 61,5 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Osoby a kontakt mojeretence.cz

Provozovatel a obchodní ředitel

 

Martin M. Böhm (profil na LinkedIn.com)

 

Profilové foto Martin Böhm

ICT technik & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor a kritik. V rámci mojeretence.cz funguje jako B2C řešitel zákaznických požadavků. Předseda iniciativy ETIQ.CZ, z.s. a jednatel spol. ICTX.CZ, s.r.o.
 
 

 
 

Informátor Vodafone, poradce

 

David Ponížil

 

Profilové foto Martin Böhm

Telekomunikační poradce, bývalý specialista prodeje Vodafone, programátor CNC, historik, gastronom a gurmán. Pro mojeretence.cz funguje jako informátor – napojení na vysoký management Vodafone, pravidelný zprostředkovatel ověřených informací.
 
 
 

 
 

Informátorka T-Mobile, poradkyně

 

Martina Böhmová (profil na LinkedIn.com)

 

Profilové foto Martin Böhm

Telekomunikační poradkyně, pedagožka, copywriterka, korektorka, koordinátorka a kontrolorka kvality servisu. Pro mojeretence.cz funguje jako informátorka – napojení na střední management T-Mobile, pravidelná zprostředkovatelka ověřených informací.
 
 
 

 
 

Technické a obchodní zaštítění

 

Logo ETIQ.CZ, z.s. průhledné

Poskytování služeb dle zaměření a specializací jednotlivých členů iniciativy. Výpis ze spolkového rejstříku
 

Logo ICTX.CZ, s.r.o. průhledné

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Výpis z obchodního rejstříku
 

Provozní doba mojeretence.cz je PO-ČT mezi 11 a 16 hodinou, obecné dotazy je však možné telefonicky zodpovídat kdykoliv. Provozovatelem služby je ETIQ.CZ, z.s.
 

Telefon: (+420) 774 888 774, e-mail: info[zavináč]etiq.cz, weby: ETIQ.CZ, ICTX.CZ

 
 

Napište nám a my odpovíme

 


     

    Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ uděluji souhlas ETIQ.CZ, z.s., jenž je provozovatelem webu mojeretence.cz, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovával ve formuláři mnou zadané základní osobní údaje i osobní údaje dodatečné sdělené v následné e-mailové nebo hlasové komunikaci. S tímto uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas mohu vzít kdykoliv zpět a to například zasláním mailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje ETIQ.CZ, z.s. Tlačítko Odeslat je funkční po zaškrtnutí políčka čtverečku výše.

    ————