Nenechte se českými mobilními operátory diskriminovat a plaťte za telekomunikační služby až o 64 % méně než drtivá většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Osoby a kontakt mojeretence.cz

Provozovatel a obchodní ředitel

 

Martin M. Böhm (profil na LinkedIn.com)

 

Profilové foto Martin Böhm

ICT technik & poradce, CEO, CIO, CQO a krizový manažer na volné noze; sociální psycholog; futurolog; návrhář; korektor a kritik. V rámci mojeretence.cz funguje jako B2C řešitel zákaznických požadavků. Předseda iniciativy ETIQ.CZ, z.s. a jednatel spol. ICTX.CZ, s.r.o.
 
 

 
 

Informátor Vodafone, poradce

 

David Ponížil

 

Profilové foto Martin Böhm

Telekomunikační poradce, bývalý specialista prodeje Vodafone, programátor CNC, historik, gastronom a gurmán. Pro mojeretence.cz funguje jako informátor – napojení na vysoký management Vodafone, pravidelný zprostředkovatel ověřených informací.
 
 
 

 
 

Informátorka T-Mobile, poradkyně

 

Martina Böhmová (profil na LinkedIn.com)

 

Profilové foto Martin Böhm

Telekomunikační poradkyně, pedagožka, copywriterka, korektorka, koordinátorka a kontrolorka kvality servisu. Pro mojeretence.cz funguje jako informátorka – napojení na střední management T-Mobile, pravidelná zprostředkovatelka ověřených informací.
 
 
 

 
 

Technické a obchodní zaštítění

 

Logo ETIQ.CZ, z.s. průhledné

Poskytování služeb dle zaměření a specializací jednotlivých členů iniciativy. Výpis ze spolkového rejstříku
 

Logo ICTX.CZ, s.r.o. průhledné

Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona. Výpis z obchodního rejstříku
 

Provozní doba mojeretence.cz je PO-ČT mezi 11 a 16 hodinou, obecné dotazy je však možné telefonicky zodpovídat kdykoliv. Provozovatelem služby je ETIQ.CZ, z.s.
 

Telefon: (+420) 774 888 774, e-mail: info[zavináč]ictx.cz, weby: ETIQ.CZ, ICTX.CZ

 
 

Napište nám a my odpovíme

 


     

    Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ uděluji souhlas ETIQ.CZ, z.s., jenž je provozovatelem webu mojeretence.cz, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovával ve formuláři mnou zadané základní osobní údaje i osobní údaje dodatečné sdělené v následné e-mailové nebo hlasové komunikaci. S tímto uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas mohu vzít kdykoliv zpět a to například zasláním mailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje ETIQ.CZ, z.s. Tlačítko Odeslat je funkční po zaškrtnutí políčka čtverečku výše.

    ————