Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Podpultové mobilní přetahovací tarify Vodafone / Moje přetahovačka

Nejste klientem mobilního operátora Vodafone? Vyberte si svůj nový tarif níže klikem na příslušný obrázek, vyplňte objednávkový formulář a my se Vám brzy ozveme.
 

Pokud klientem Vodafone již jste, vyberte si ZDE z nabídky podpultových mobilních tarifů retenčních, u kterých se zvýhodněná cena fixuje na dobu neurčitou.
 
 

Podpultové mobilní přetahovací tarify Vodafone

 

Tarif je bez závazku, načež po třech měsících je možné a vhodné jej retenčně prodloužit na dobu neurčitou. Jednorázová cena za zprostředkování služby je 300 Kč, které Vám v případě do 4 měsíců využití následné služby Moje retence vrátíme.

 
 

Vyberte si svůj přetahovací tarif

 

3,5 GBNeomezený Basic+Neomezený Super

Neomezený Super+Neomezený Premium 5G
 
 
mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci
 
 

Poslední aktualizace této samostatné stránky byla provedena 05.01.2024, 22:48.