Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro žádného mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 75 % méně! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených významně zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. To bez zbytečných závazků a sankcí.

Formulář Podpultové mobilní tarify O2 (pro mladé komukoliv)

Podmínky aktivace podpultové ceny

 
Kolik to bude stát? Záleží na tom, co a pro kolik čísel si vyberete (ceny včetně množstevních zobrazíte ZDE, případně také níže ve formuláři). Sjednání garantujeme, jinak obratem vracíme peníze, případně Vám nabídneme vhodnou alternativu. Tak jak? Jdeme tedy na to? Vyplňte níže formulář, budeme následně reagovat se zahájením naší práce.
 
 


 

# přes nás je YOU tarif pro mladé dostupný pro kohokoliv, třeba i pro 90letého seniora
# je-li Vám mezi 18-26 roky, pro sjednání mobilního tarifu nepotřebujete dokládat nic
# je-li Vám 27 nebo více, potřebujete pouze fotku kartičky zdravotní pojišťovny jakéhokoliv dítěte od 6 do 17 let včetně (nemusí být nutně Vaše, použít lze kartičku kohokoliv)
# mobilní tarif YOU se sjednává na dobu neurčitou, tzn. dokud jej sami nezměníte, anebo dokud O2 neprovede hromadnou změnu tarifů (retarifikaci) Všem svým klientům
# jediné, co stojí sjednání YOU tarifu v cestě, je nevyplnění formuláře níže, jinak nic 🙂
# YOU tarify mají svá specifická pravidla a proto nežádejte o výjimky, nejsou možné

 
 

Vyplňte a odešlete následující formulář

    


   

  Kliknutím na tlačítko „Odeslat“ uděluji souhlas ETIQ.CZ, z.s., jenž je provozovatelem webu mojeretence.cz, aby ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679, o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů) (dále jen „Nařízení“), zpracovával ve formuláři mnou zadané základní osobní údaje i osobní údaje dodatečné sdělené v následné e-mailové nebo hlasové komunikaci. S tímto uvedeným zpracováním uděluji svůj výslovný souhlas. Poskytnutí osobních údajů je dobrovolné, souhlas mohu vzít kdykoliv zpět a to například zasláním mailu, zprávy nebo dopisu na kontaktní údaje ETIQ.CZ, z.s. Tlačítko Odeslat je funkční po zaškrtnutí políčka čtverečku výše.

  ————
   

  Děkujeme, že jste projevili zájem a našli si čas na získání výhodnějších telekomunikačních podmínek, které jsou v některých okolních státech samozřejmé jako běžné a že svým zájmem přispíváte ke zespravedlnění českého telekomunikačního trhu. Aktuální možnosti retenčních a přetahovacích nabídek, kterých lze dosáhnout a které některé Vám vyjednáváme, se dozvíte z pravidelně aktualizované stránky ZDE. Za tým mojeretence.cz Martin Böhm.