Vítejte na mojeretence.cz
Nenechte se českými mobilními operátory diskriminovat a plaťte za telekomunikační služby až o 64 % méně než 99 % jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez sankcí či závazků.

Podpultové retenční a přetahovací nabídky českých mobilních operátorů

 

OBSAH TOHOTO ČLÁNKU NEMUSÍ BÝT AKTUÁLNÍ. VŽDY AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE NA HLAVNÍ STRÁNCE WEBU.

 

1. dubna 2020 vešla v platnost novela telekomunikačního zákona, jež de-facto odstranila termínované závazky všem fyzickým osobám, tzn. koncovým zákazníkům nepodnikajícím a/nebo podnikajícím živnostníkům. No a tyto osoby mají od té doby nové, podstatně svobodnější možnosti. Například „FLAT” + 12GB dat za 330 Kč, anebo tarif rovnou zcela „neomezený” za 430 Kč. A pozor, včetně DPH!
 

NETIO.CZ webhosting

Nebudeme se zabývat omáčkou, avšak napíšeme si pouze konkrétní nejrelevantnější data. Tzn. jaké tarify toho kterého mobilního operátora jsou v současné době dostupné a jak se k nim můžeme dostat. Tedy kromě Kellnerova O2, tím se zabývat nebudeme…
 

Retenční nabídky T-Mobile

– neomezené volání i SMS, 1GB dat = 190 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 2GB dat = 240 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 4GB dat = 270 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 7GB dat = 310 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 12GB dat = 330 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 20GB dat a poté neomezeně rychlostí 3 Mbps = 430 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
 

Přetahovací nabídky T-Mobile

– neomezené volání i SMS, 1,5GB dat = 263 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 3GB dat = 313 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 12GB dat = 413 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 20GB dat a poté neomezeně s rychlostí 3 Mbps = 538 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání i SMS, 50GB dat a poté neomezeně s rychlostí 10 Mbps = 638 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– neomezené volání, SMS i internet = 788 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
– pouze internet 20GB dat a poté neomezeně rychlostí 3 Mbps = 338 Kč (* ekvivalent pro ovce 675 Kč)
– pouze internet 50GB dat a poté neomezeně rychlostí 10 Mbps = 438 Kč (* ekvivalent pro ovce 875 Kč)
 

Retenční nabídky Vodafone

100 minut, neomezené SMS, 1,24GB dat = 194 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
200 minut, neomezené SMS, 1,24GB dat = 260 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
Neomezené volání, neomezené SMS, 1,5GB dat = 298 Kč (* ekvivalent pro ovce ZDE)
Zaměstnanecké tarify ČD Nabito 119 a/nebo Nabito 350 se slevou 75 % (více ZDE)
 

Přetahovací nabídky Vodafone

Žádných přetahovacích nabídek, které by stály za řeč, si nejsme v současné době vědomi. Platí ceníkové ceny.
 

Retence a přetahovačky O2

Společnost O2 je dlouhodobě naprosto nekonkurenceschopná (zaspává) a proto se jí v tento okamžik nevěnujeme.
 

Zkušenosti jednotlivých zákazníků

Diskuze se zkušenostmi jednotlivých zákazníků či celých firem najdete ve fóru Mobilmania.cz konkrétně ZDEZDE, popřípadě můžete vejít do diskuze s námi ve fóru našem ZDE, kde můžeme kvůli našim pravidlům být více otevření a tím pádem psát více transparentně.
 

Ekvivalent pro ovce

Ohvězdičkovaný ekvivalent pro ovce jednoduše znamená běžné ceníkové ceny, tzn. ty ceny, které ten který mobilní operátor prezentuje na svém webu a běžně nabízí většinové populaci. Odkaz vždy vede na konkrétní webovou podstránku operátora, kde někdy je odkaz přímý a jindy je třeba přejít vzhledem ke stejné webové adrese na konkrétní záložku.
 

Vyjednáme to za Vás

Výše uvedené možnosti jsou sice takřka „standardní”, avšak získat retenční nabídku není úplně automatické. Rozhodně se k ní nedostanete jen tak tím, že oslovíte současného Vašeho mobilního operátora se slovy typu „bububu dej, nebo bububu čau”, anebo operátora nového. Takto neuspějete, načež si můžete být jisti, že vzhledem k tomu, že všechny Vaše aktivity zapisují zaměstnanci do systému, se šance na úspěch při druhé této snaze bude rovnat takřka nule. Jinými slovy vyjednávání v této věci vyžaduje jistý druh intuitivně-improvizačních schopností.

Pokud nemáte s mobilními operátory vyjednávací zkušenosti, anebo to prostě jen nechcete řešit a chcete maximalizovat úspěšnost, můžeme dané možnosti u toho kterého mobilního operátora vyjednat za Vás. Naše dosavadní úspěšnost je při správné Vaší přípravě, se kterou Vás obeznámíme, cca 90 %. V takovém případě nás oslovte buď přímo telefonicky, anebo vzhledem ke v současné době vysokému zájmu nejlépe přes tento kontaktní formulář (klikněte na modrý odkaz), nad kterým se dozvíte i některé konkrétní podmínky.
 

Pokud chcete jiného operátora

Pokud nejste zákazníkem mobilního operátora, u kterého máte zájem o podpultovku, tak i na toto máte své postupy. Jednoduše nás opět kontaktujte a my se budeme Vašim potřebám individuálně věnovat.
 

Nakonec malý offtopic

Sice to sem úplně nepatří, nicméně mohlo by se hodit. V současné době za 77 Kč měsíčně seženete u dítěte Vodafonu Oskarta 1GB dat s tím, že volání a SMS si zabezpečíte u Odoriku (aplikace Zoiper nebo pro PC přímo Odorik) za cenu 0.59 Kč / min a 1 Kč / SMS. Tato nabídka dokonce není ani podpultová, podrobnosti se dočtete ZDE.
 

Přesun článku

Tento článek společně se všemi komentáři pod ním byl původně umístěn na webu DuchDoby.CZ, ze kterého jsme jej aktualizovaný přesunuli sem. Na původním zdroji jej od přesunu již nenajdete. Nově vycházejte vždy již jen z webu mojeretence.cz, kde se Vám můžeme věnovat.

 

Mohlo by Vás také zajímat...

33 Komentářů

 1. Profilový obrázek Zdeněk Petříček napsal:

  Díky za 330korunovou retenci na jenom jediné číslo. Neskutečný 😀

  • Martin Böhm Martin Böhm napsal:

   Rádi jsme Vám pomohli. Pokud budete mít přátele, kteří by retence také rádi využili, budeme rádi, když se zmíníte. Odměnit se Vám můžeme provizí ve výši 25 %, kdy jen za dohození nám klienta obdržíte za každého byť třeba jednoho z nich 300 Kč.

 2. Profilový obrázek Palo napsal:

  Dobrý den. Můžu se zeptat na přetahovací nabídku – neomezené volání, SMS i internet = 788 Kč? Zajímalo by mě jestli je cena i s dph a jaká je rychlost internetu? Případně zda dojde po vyčerpání určitého množství dat ke zpomalení rychlosti.

  • Martin Böhm Martin Böhm napsal:

   Hezký den. Cena je s DPH a rychlost by neměla být dle T-Mobile omezována, záleží samozřejmě na lokalitě a použité technologii.

 3. Profilový obrázek Petr131 napsal:

  Zdravím,dají se přes vás domluvit i výhodnější, podpultové nabídky třeba na pevný internet od T-mobile ? Díky Petr

  • Martin Böhm Martin Böhm napsal:

   Hezký den, ano, je to možné. Na první půlrok v rámci přetahovačky s následným pokusením se o retenci. V případě zájmu použijte, prosím, příslušný formulář pod menu Levnější tarify. Následně Vás bude někdo z našeho týmu kontaktovat.

   Edit 16:13: Teď si uvědomuji, že pokud přecházíte od jiného operátora, internet se slevou si můžete sjednat sám přímo s T-Mobile bez nutnosti cokoli nám platit. T-Mobile Vám to dá oficiálně. Můžeme Vám pomoci až třeba následně s retencí.

 4. Profilový obrázek Rob napsal:

  Dobrý den,
  narazil jsem na Vaši stránkum a docela mne zaujal, protože řeším nyní problémy se signálem Vodafonu po přestěhování (nyní mám #jetovtobe s 15 GB) za 499,-.

  Jde mi hlavně o převod toho 1 čísla – hlavně neomezené volání a sms. Data min. 12 GB (dá se malinko ustoupit). Zaujal mne „přetahovací“ za 538,- Kč, půjde příp. zlevnit a ubrat data později např. příští zúčtovací období, kdybych data přestal potřebovat? Fakturace na IČO.

  Dále můžeme přidat dalších x SIM, ale podmínkou je volání mezi sebou zdarma.
  1x SIM minimum minut (nyní máme 20 – někdy je to 60 min) + minimum dat (nyní cca. 130,-)
  3x SIM klidně 0 minut + minimum dat, příp. bez dat (děti) (nyní 66,-)
  + dále příp. rodiče apod.
  2x okolo 20 minut bez dat příp. minimum dat (nepotřebují) moc nevolají
  1x SIM neomezeno minut + sms + 600 MB (nyní 350,-)

  Vše je bez závazků, jen máme odstupné 250,- / SIM (mimo 1x výše uvedený Vodafone, ostatní je virtuál v T-Mobile), tak se to musí vyplatit.

  Můžeme to nějak nakombinovat? Přednost má jako vždy cena.:-)

  • Martin Böhm Martin Böhm napsal:

   Hezký den,

   aktuální možnosti najdete na hlavní stránce mojeretence.cz. Kombinování s jinými tarify my již nezřizujeme, to po případném zřízení tarifu bude už na Vás a T-Mobile. V případě zájmu o tarif vyplňte, prosím, příslušný formulář.

 5. Profilový obrázek Petr V. napsal:

  Dobrý den, T-mobile na mě udělal docela boudu. Když mi končil tarif , tak jsem volal na operátora. Že sem byl rozhodnutý odejít ale že jsem se doslechl o jejich nabídce toho a toho a jestli bych na to měl nárok. Slečna či paní mě řekla že podle mé historie že jsem u nich dlouho a že mám výbornou platební morálku že rozhodně na toto nárok mám , že mě od nich kontaktuje někdo ze specializovaného oddělení a domluví to semnou. Nikdo se neozval tak nejen že mi skončil tarif data 10gb neomezené volání a 100sms za 499kč ale ještě jsem na tom hůř že mi operátor automaticky přidělil tarif bez úvazku kde mám 10gb , žádné neomezené volání a 100 sms zůstalo a cena vyskočila na 649 kč a to se mi sakra nelíbí. Rád bych tedy využil vašich služeb. A měl zájem o některou z retenčních nabídek a k tomu bych měl zájem i o retenční nabídku pro svého bratra který je u T-mobile pod twistem již tak od roku 2001 , popřípadě i přetahovačku pro přítelkyni která je u tesco mobile a už toho má také plné zuby. Popřípadě bych asi sehnal ještě někoho, pokud by to bylo potřeba a zdali toto vůbec všechno půjde zařídit . Rád bych věděl více informací o postupu mezi námi. Děkuji Petr V.

  • Martin Böhm Martin Böhm napsal:

   Hezký den, pokud máte zájem o využití našich služeb, prosím, zvolte si z nabídky na hlavní stránce http://www.mojeretence.cz a vyplňte příslušný formulář. Budeme se Vám věnovat.

  • Profilový obrázek Petr V. napsal:

   Určitě vám formulář rád vyplním . Jen ještě drobné info všiml jsem si nové nabídky a rád bych se zeptal zda to nemáte popletené retenční nabídka uvedu příklad : Můj svobodný tarif M 12gb , neomez. Volání a sms . Cena : 495kč a příklad přetahovací nabídka : Můj svobodný tarif M 12 gb, neomez. Volání a sms. Cena : 413kč . Nemá to být obráceně ? A zaskakuje mě rozdíl cen za sjednání nabídky že u přetahování se jedna o 350kč a retenčního vyjednávání 1275kč. Při čemž když si to vezmu mi ta návratnost příjde dosti dlouhá. Děkuji za odpověď. Petr V.

  • Martin Böhm Martin Böhm napsal:

   Nejsem si vědom toho, že bychom to měli mít popletené, nicméně samozřejmě mohu něco přehlížet a tak budu rád za případný popis věci. Co se návratnosti týče, tak ta je u retence v případě např. 12 GB tarifu necelé 4 měsíce, kdy následně klient již šetří. Pokud se podaří sjednat cenu nižší než 495 Kč, což se také může stát, pak je návratnost ještě příznivější.

 6. Martin Böhm Martin Böhm napsal:

  Místní diskuze byla vzhledem ke stáří článku již uzavřena. Pokud máte zájem o zprostředkování výhodnějších telekomunikačních podmínek, přejděte na hlavní stránku mojeretence.cz SEM, kde najdete aktualizovanou nabídku. A pokud byste přeci jen rádi do diskuze něco za sebe ještě dodali, můžete vždy použít naše fórum ZDE. Děkujeme za Váš zájem a pomoc při narovnávání českého telekomunikačního trhu.