Nenechte se českými mobilními operátory diskriminovat a plaťte za telekomunikační služby až o 64 % méně než drtivá většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Všechny podpultové mobilní retenční tarify T-Mobile

Na této samostatné stránce si Vám dovolujeme učinit nabídku všech možných podpultových mobilních retenčních tarifů určených pro stávající zákazníky T-Mobile.
 

Pokud zákazníkem T-Mobile ještě nejste, vyberte si z nabídky tarifů tzv. přetahovacích ZDE a za dva až čtyři měsíce od přechodu se na tuto stránku s výběrem podpultových mobilních tarifů retenčních T-Mobile můžete vrátit. Dáme Vám slevu na sjednání 300 Kč.
 

Jednoduše si zvolte tarif níže, po kliknutí na příslušný obrázek vyplňte formulář a vyčkejte na odpověď. Pro stručný výběr možností včetně dalších mobilních operátorů klikněte SEM.
 
 

NETIO.CZ webhosting

 

Podpultové mobilní retenční tarify T-Mobile

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku. Pro zjištění ceny za zprostředkování rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody. Poptat můžete ZDE.
(Poslední aktualizace cenové nabídky retenčních tarifů byla provedena 25.09.2021, 11:00.)
 

1 GB PLUS3 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS6 GB PLUS8 GB PLUS

12 GB PLUSNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ XXL

NEOMEZĚNĚ 5G LNEOMEZĚNĚ 5G XLNEOMEZĚNĚ 5G XXL

Student PlusStudent Neomezeně
 

Tarify Student Plus a Student Neomezeně umíme sjednat samozřejmě i nestudentům. Zvolte si tarif výše, po kliknutí na příslušný obrázek vyplňte formulář a vyčkejte na odpověď.
 
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci