Zatímco agent mobilního operátora je motivován provizemi prodat co nejvíce služeb za co nejvíce peněz, my jakožto nepolitická nezisková iniciativa, jelikož pro mobilního operátora nepracujeme, jsme napřímo Vámi odměňováni za opak. Nenechte ze sebe dělat mobilními operátory blbce a plaťte za telekomunikační služby až o 61,5 % méně než podstatná většina jejich zákazníků! Díky novele telekomunikačního zákona, jež vešla v platnost 1. dubna 2020, můžete jako fyzická osoba přejít na jakýkoli z námi uvedených zvýhodněných tarifů kdykoli a to třeba i hned. Bez závazků a sankcí.

Všechny podpultové mobilní retenční tarify T-Mobile

Na této samostatné stránce si Vám dovolujeme učinit nabídku všech možných podpultových mobilních retenčních tarifů určených pro stávající zákazníky T-Mobile.
 

Pokud zákazníkem T-Mobile ještě nejste, vyberte si z nabídky tarifů tzv. přetahovacích ZDE a za dva až čtyři měsíce od přechodu se na tuto stránku s výběrem podpultových mobilních tarifů retenčních T-Mobile můžete vrátit. Dáme Vám slevu na sjednání 300 Kč.
 

Jednoduše si zvolte tarif níže, po kliknutí na příslušný obrázek vyplňte formulář a vyčkejte na odpověď. Pro stručný výběr možností včetně dalších mobilních operátorů klikněte SEM.
 
 

NETIO.CZ webhosting

 

Podpultové mobilní retenční tarify T-Mobile

 

Tarif je z Vaší strany vždy bez závazku. Pro zjištění ceny za zprostředkování rozklikněte kterýkoli obrázek (v případě sjednání více čísel je možná množstevní sleva). Tarify lze zařadit do programu Magenta 1 a získat tak další bonusové výhody. Poptat můžete ZDE.
(Poslední aktualizace cenové nabídky retenčních tarifů byla provedena 28.05.2022, 23:00.)
 

1 GB PLUS3 GB PLUS4 GB PLUS

5 GB PLUS6 GB PLUS8 GB PLUS

12 GB PLUSNEOMEZENĚ XLNEOMEZENĚ XXL

NEOMEZĚNĚ 5G LNEOMEZĚNĚ 5G XLNEOMEZĚNĚ 5G XXL

Student PlusStudent Neomezeně
 

Tarify Student Plus a Student Neomezeně umíme sjednat samozřejmě i nestudentům. Zvolte si tarif výše, po kliknutí na příslušný obrázek vyplňte formulář a vyčkejte na odpověď.
 
 

mojeretence.cz - společně proti digitální diskriminaci